KONST / Litografier / Färglitografi 15229443
nr 1522 9443
John Christoforou
(1921-2014), Storbritannien
Signerad, numrerad 53/90. Färglitografi, bildmått: 67x52 cm, yttermått inklusive ram: 94x76 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 20 februari 2023
kl 20:49:13
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
John Christoforou
Läs mer om John Christoforou